Code: 3035
Sistemul de balansare pentru patutul de copii LD 5 Monaco, este o optiune suplimentara excelenta, deoarece ajuta bebelusul sa se calmeze si sa adoarma mai repede.Acest sistem este compatibil cu modelul LD5 si LD5 velour.Constituie baza pentru pătuț, realizată din PAL. Picioarele pătuțului sunt fixate pe piese din plastic cu rulmenți încorporați. Principiul de funcționare al mecanismului pendular este foarte simplu: leagănul pornește literalmente printr-o atingere ușoară cu mâna. De asemenea, bebelușul, prin diverse mișcări în pătuț, poate să îl legene singur. Principalul lucru este să existe posibilitatea de manevre de legănare în ambele direcții (înainte-înapoi), adică pătuțul pentru copii nu trebuie să stea lipit de perete cu niciuna dintre laturile mobile.

| Greutate | 4,2 kg |
|---|---|
| Tip produs | Sistem balansare |
| Culoare | Alb |
| Producator | Veres |
| Greutate produs | 4,2 |
| Material | pal |
| Latime | 53,6 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Inaltime | 23 cm |


