Descriere
Caracteristici BMW X6M:
| Tip auto | off-road |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 6 V |
| Capacitate bateriei | 4500 mAh |
| Numărul de baterii | 2 |
| Numărul de motoare | 2 |
| Putere unui singur motor | 45 W |
| Viteza maxima | 5 km/h |
| Greutate maxima a copilului | 30 kg |
| Număr de locuri | 1 |
| Uși cu deschidere | da |
| Oglinzi retrovizoare | da |
| Virsta | de peste 3 ani |
| Dimensiuni | 120x64x60 |
| Culoare | alb |
| Telecomanda | da |
| MP3 player | da |
| Timp de mers continuuu | 60 min |
| Timp de incarcare a bateriei | 8 ore |
| Iluminare | da |
| Greutate | 20 kg |
| Producător | Toyland |
Caracteristici
Culoare
Alb,
Brand
Bmw,
Model
X6M,
Recenzii (0)
0.0
Se încarcă recenziile…

