Descriere
Specificații Mașinuța electrica ChiToys Red (JMBT2018)
| Tip auto | Buggy |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitate bateriei | 7000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 4 |
| Putere unui singur motor | 38 W |
| Oglinzi retrovizoare | da |
| Material roți | EVA |
| Material scaun | piele artificială |
| Virsta | de peste 3 ani |
| Culoare | rosu |
| Telecomanda | da |
| MP3 player | da |
| Producător | ChiToys |
Caracteristici
Culoare
Roșu,
Recenzii (0)
0.0
Se încarcă recenziile…

