Descriere
Specificații Mașinuța electrica ChiToys Land Rover Discovery Red (SMB023/1)
| Tip auto | off-road |
| Model de mașină | Land Rover |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitate bateriei | 7000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 2 |
| Putere unui singur motor | 35 W |
| Număr de locuri | 1 |
| Uși cu deschidere | da |
| Material roți | EVA |
| Material scaun | piele artificială |
| Virsta | de peste 3 ani |
| Dimensiuni | 108x65x52 |
| Culoare | albă |
| Telecomanda | da |
| Iluminare | da |
| Producător | ChiToys |
Caracteristici
Model
Land Rover Discovery Albă (Smb023/4),
Recenzii (0)
0.0
Se încarcă recenziile…









