Descriere
BMW X6M Roșu (SMBJJ2199/3)
| Tip auto | off-road |
| Model de mașină | BMW |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitate bateriei | 7000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 2 |
| Putere unui singur motor | 45 W |
| Număr de locuri | 1 |
| Uși cu deschidere | da |
| Material roți | EVA |
| Material scaun | piele artificială |
| Virsta | 2+ |
| Dimensiuni | 117x74x60 |
| Culoare | Roșu |
| Telecomanda | da |
Caracteristici
Culoare
Roșu,
Model
X6M,
Marcă
BMW,
Recenzii (0)
0.0
Se încarcă recenziile…























