Descriere
Specificații Mașinuța electrica ChiToys Mercedes Benz Black (MX602B/1)
| Tip auto | autovehicul |
| Model de mașină | Mercedes |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitate bateriei | 7000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 2 |
| Greutate maxima a copilului | 25 kg |
| Uși cu deschidere | da |
| Material roți | EVA |
| Dimensiuni | 108x63x46 |
| Culoare | negru |
| Telecomanda | da |
| MP3 player | da |
| Producător | ChiToys |
Caracteristici
Culoare
Negru,
Recenzii (0)
0.0
Se încarcă recenziile…

