Descriere
Specificații Mașinuța electrica Eva Cars SMB0008/3 Red
| Tip auto | autovehicul |
| Model de mașină | Mercedes |
| Alimentare | acumulator |
| Tensiunea bateriei | 12 V |
| Capacitate bateriei | 7000 mAh |
| Numărul de baterii | 1 |
| Numărul de motoare | 2 |
| Putere unui singur motor | 35 W |
| Greutate maxima a copilului | 25 kg |
| Număr de locuri | 1 |
| Scaune moi | da |
| Uși cu deschidere | da |
| Material roți | EVA |
| Material scaun | piele artificială |
| Virsta | de peste 3 ani |
| Dimensiuni | 105x68x50 |
| Culoare | rosu |
| Telecomanda | da |
| MP3 player | da |
| Producător | Eva Cars |
Caracteristici
Culoare
Roșu,
Model
Mercedes Benz GLC Coupe,
Recenzii (0)
0.0
Se încarcă recenziile…

